11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Le të shpërthejnë memet

  Ashtu siç pritej, PS ka fituar zgjedhjet e pjesshme për 6 bashki në vend, me përjashtim të Shkodrës.

  Por lajmi është që PD e Lulzim Bashës, ka dalë më keq se LSI dhe Berisha.

  Ndaj në rrjet, ka nisur humori me PD, e cila tashmë ka përfunduar parti e tretë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit