31.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Një shembull frymëzimi për shqiptarët në Amerikë

  Alma Telushi jeton në Filadelfia të SHBA-së prej 26 vitesh dhe sot është një ndër biznesmenet më të suksesshme atje në fushën e Real Estate.

  Një shembull për emigrantët shqiptarë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit