17.5 C
Tirana
E hënë, 25 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Nuk jam mirë”, Fjoralba Ponari flet për gjendjen në të cilën ndodhet!

  Moderatorja Fjoralba Ponari po kalon një periudhë të vështirë në jetën e saj pasi vetëm pak javë më parë humbi mamanë e saj.

  Megjithatë, moderatorja ka vendosur të ecë para dhe jo të mbytet në atë që thotë se “nuk ndryshon dot”.

  Ajo së fundmi ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram, dhe teksa një prej tyre e ka pyetur, “A je ok?”, ajo është përgjigjur, “Jo nuk jam, por zgjedh me sforco e sakrificë të bëj para sesa të mbytem në atë që nuk e ndryshoj dot”.

  Humbjen e nënës Fjoralba ka zgjedhur që ta mbajë larg publikut dhe mos të flasë lidhur me këtë ngjarje të trishtë. “Është një dhimbje që është e imja, jeta vazhdon, duhet gjetur forca për t’u ringritur, për të frymëzuar të tjerët”, u shpreh ajo në një intervistë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit