30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Pse Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk ishin në ceremoninë e çmimeve “Oscar”

  Çifti i njohur, Jennifer Lopez dhe as Ben Affleck nuk ishin në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscar 2022”.

  Arsyeja është shumë e thjeshtë, pasi asnjë nga filmat e tyre të fundit nuk u nominua. Ndërkohë, aktualisht çifti janë më të lumtur se kurrë.

  “Ben dhe Jen mezi presin të kalojnë pjesën tjetër të jetës së tyre së bashku dhe e dinë se ata ishin të destinuar të ishin bashkë”, tha një burim për Entertainment Tonight.

  Për herë të parë, dyshja parakaluan bashkë në “Oscar-in” e vitit 2003. Tashmë, ata ndarjen e dikurshme e kanë shndërruar në pikë të fortë, duke kuptuar çfarë nuk ka shkuar e si mund të jetë më mirë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit