30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Selena Gomez, në lidhje me një biznesmen shqiptar?

  Fakti që këtë fillimjaveSelena Gomez u pa në koncertin e Dua Lipa në New York me biznesmenin Zen Matoshi, ka bërë të indin menjeherë dyshime për një lidhje mes saj dhe biznesmenit me origjinë shqiptare.

  Zeni është një nga organizatorët e “Sunny Hill”, festivali i përvitshëm që Dua Lipa organizon në Kosovë.

  Një burim i afërt me Selenën pohoi për E!News se mes tyre ka vetëm miqësi. “Ai punon në fushën e teknologjisë dhe ka ndihmuar në këshillimin e Selenës, ” tha burimi.

  Selena dhe Zen u panë së bashku në shfaqjen e “Madison Square Garden” më 1 mars. Ishte ai që postoi një video në Instastory ku shihej skena teksa Dua performonte hitin e saj “Cold Heart”.

  Selena ka qenë këto kohë shumë e fokusuar tek shfaqja e saj “Only Murders in the Building” dhe biznesi, ndërsa ka qenë single për një kohë të gjatë tashmë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit