2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Sondazhi zyrtar i Big Brother VIP: Ja cili është më i pëlqyeri nga konkurentët

  Nata finale e Big Brother Vip duket shumë e ethshme.

  Deri më tani konkurenca ka qenë mjaft e fortë mes finalistëve ku epërsi kryesisht kanë pasur balerini Ilir Shaqiri dhe aktori Donald Veshaj.

  Së fundmi, faqja zyrtare e Big Brothër VIP në Instagram ka përcjellë një postim për gjithësecilin ku pasqyrojnë disa nga momentet më të bukura të tyre gjatë aventurës në shtëpi.

  Qytetarët kanë pasur si opsion pëlqyeshmërinë për një nga kandidatët e tyre të preferuar.

  Si rezultat, nga të dhënat në faqen zyrtare të Big Brother VIP mësohet se konkurenti i preferuar deri më tani është balerini Shaqiri që shihet si fitues, i ndjekur ngushtësisht nga aktori Veshaj, modelja Beniada Nishani dhe moderatorja Einxhel Shkira.

  Në vijim pritet që gara të bëhet akoma edhe më e fortë duke mbajtur të mbërthyer fansat e secilit konkurent.

  Gjithësesi nata finale rezervon të tjera surpriza ku në lojë janë futur edhe Call Center-a, kompani reklamimi, etj.

  Rezultatet:

  Ilir Shaqiri  59,621 like

  Donald Veshaj 56,783 like

  Beniada Nishani 25,046 like

  Einxhel Shkira 17,443 like

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit