8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Vera Ora me mision të rëndësishëm në Tiranë, Rita ndihet krenare për të

  “FemFest”, një festival dedikuar grave dhe vajzave po mbahet në Tiranë dhe ndër të ftuarit specialë ishte dhe Vera Ora. Nëna e Rita Orës, e cila është një psikologe dhe këshilluese e shëndetit mendor, mbajti dje një fjalim para të të gjithëve që morën pjesë në festival.

  Sigurisht për këtë ka reaguar dhe Rita e cila ndihet shumë krenare për nënën e saj. Ajo ka publikuar disa fotografi të së ëmën nga festivali në Instagram, ku shprehet mes të tjerash se Vera është dhe mbetet personi që e ka frymëzuar gjithmonë.

  “Krenare me nënën time Vera Ora, që po jep kontributin dhe po mbështet “FemFest” një festival për të drejtat e grave. Shqipëria, inspirimi im tani dhe përgjithmonë”, ka shkruar Rita në fotot në fjalë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit