24.5 C
Tirana
E diel, 24 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO/ Kandidatit të Berishës i shpëton goja: Të votojmë… Lulzim Bashën

  Në Vorë, në takimin që ish-kryeministri Sali Berisha prezantoi kandidatin e ‘Shtëpisë së Lirisë’ për Bashkinë Vorë, Lulzim Vrana, ishte një moment që krijoi shumë ilaritet në sallë.

  Njëri prej demokratëve që po fliste në podium, ka ngatërruar emrin e kandidatit të Berishës, Lulzim Vrana, me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

  Ai në sy të Berishës ka bërë thirrje që të votohet kandidati Lulzim Basha, ‘lapsus frojdjan’ të cilin e kuptoi menjëherë dhe mbuloi gojën me dorë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit