14.5 C
Tirana
E mërkurë, 4 Tetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO/ “Të vdes unë kush më bën xhiro”, nëna mburret me djalin e mitur që nget makinën

  Drejtimi i automjetit nga të miturit dhe rastet në rritje të fëmijëve qe shkaktojnë aksidente teksa ngasin automjete pa leje drejtimi duhet të hetohen nga Policia e cila në bashkëpunim me prindërit duhet të ndalojë këtë fenomen.

  Një video qarkullon në rrjet ku duket një djalë i mitur që drejton mjetin në prezencë të nënës së tij.

  Çuditërisht nëna ndjehet krenare me djalin e saj që tashmë është ‘burrëruar’ dhe drejton edhe mjetin.

  Madje në një moment ajo thotë: “Kush me ben xhiro mua. Te vdes une sa mire e nget”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit