31.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Zbulohet arsyeja e vërtetë e ndarjes së Beatrix me Donald? Nuk e kishte menduar askush!

  Revista Jeta del me një pohim befasues. Sipas saj, “zërat së fundmi kanë treguar që Beatrix kishte hyrë në Big Brother VIP me një kontratë ku supozohej që të përfundonte çift me Kledin. Gjërat rrodhën ndryshe dhe Beatrix u dashurua me Donaldin.

  Flitet se arsyesja e ndarjes së tyre pas daljes së Donaldit nga shtëpia e Big Brother ka qenë pikërisht kjo. Ky i fundit mësoi për kontratën e Beatrix dhe u ndje i përdorur.”

  Asnjëra nga palët nuk e ka pohuar deri më tani hapur arsyen e ndarjes së papritur.

  Lajmi se Beatrix dhe Donald i kishin dhënë fund lidhjes së tyre mori dhenë pasi dyshja nuk ua pa të qëndronte bashkë në festën e “Big Brother Vip” .

  Më vonë, këgëtarja pëlqeu një prej postimeve ku i kërkohej të mos kthehet me Donaldin, pasi ky i fundit nuk e ka respektuar, pavarësisht gjithë presionit që ka ndjerë.

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit