24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Deklarata shokuese, avokati Saimir Visha i drejtohet Jashar Majës: Po ça viktime je ti oo, Rrajat po të donin të vrisnin!

  Avokati Saimir Vishaj u përplas në emisionin Now me Jashar Majën, i cili bashkë me kushëririn e tij u dhunuan pak kohë më parë nga fisi Rraja.

  Maja u shpreh se dhe kushëriri i tij mund të kishin vdekur nga dhuna barbare e ushtruar ndaj tyre. Vishaj ndërhyri duke i thënë se nuk është viktimë sic pretendon por kërkon vetëm të marrë dëmshpërblim.

  “Po ça të drejte kërkon ti, ti je gjallë, je shumë mirë. Ata po të dojshin të vrisnin, të vrisnin”,  është një nga shprehjet me të cilat Saimir Visha i është drejtuar Jashar Majës, shprehje e cila ka lënë pa fjalë edhe të ftuarit.

  Më duket sikur kanë ardh Rrajat në studio”, tha njëri nga panelistët e tjerë në studio, pas deklaratave shokuese të avokatit.

  Pjesë nga biseda në emision:

  Saimir Visha: Po ti je qëlluar ti, je viktimë apo çfarë je ti o vëlla?!

  Jashar Maja: Po kush është ai?

  Erla Mëhilli: Është avokati Saimir Visha

  Saimir Visha: Kush je ti o vëlla?! Ti je viktimë?

  Jashar Maja: Zotëri avokat…

  Saimir Visha: Ti je viktimë, apo je vëllai, çfarë je ti?!

  Erla Mëhilli: Është një nga viktimat

  Jashar Maja: Unë jam viktima, Jashar Maja

  Saimir Visha: Ke qenë aty, ka dashur njeri të të vrasë ty?!

  Jashar Maja: Po

  Erla Mëhilli: Mund dhe të kisha vdekur, thotë zotëria

  Saimir Visha: Të ka qëlluar njeri në kokë ty?

  Jashar Maha: Po!

  Saimir Visha: Si po?!

  Jashar Maja: Ore zotëri unë kam fraktura, i kam dhe sot të dukshme

  Saimir Visha: Po ça frakture ore, ti kërkon dëmshpërblim. Ça viktime je ti o burrë

  Një nga të ftuarit: Më duket sikur kanë ardh Rrajat në studio

  Jashar Maja: Zotëri unë nuk po i kërkoj dëmshpërblim, unë po kërkoj të drejtën time

  Saimir Visha: Po ça të drejte kërkon ti, ti je gjallë, je shumë mirë. Ata po të dojshin të vrisnin, të vrisnin

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit