17.5 C
Tirana
E hënë, 25 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Dyert e blinduara në PD do të përfundojnë në “muze” (ashtu siç po përfundon vetë PD)

  Dyert e blindura atë cilat ndodheshin në selinë e PD, do të përfundojnë në “muze”, për tu treguar brezave të ardhshëm që një ngjarje e tillë mos ndodh më kurrë.

  Lajmi për vendosjen e dyerve të blinduara në një hapësirë të selisë së PD, ku shqiptarët dhe demokratët të shohin se çfarë ndodhi gjatë përplasjes mes demokratëve u dha në emisionin “Log.”

  Kujtojmë se që prej ditës së shtunë nisi heqja e dyerve të blinduara, ku pesha e njërës prej tyre arrinte deri në 400 kilogramë.

  Vetëm se, siç ka nisur, në “muze” shumë shpejt mund të përfundojë edhe vetë Partia Demokratike.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit