24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Përfundoi në spital mbrëmjen e djeshme, reagon për herë të parë Sokol Balla

  Gazetari i njohur Sokol Balla është shtruar në spital mbrëmjen e djeshme pas disa shqetësimeve shëndetësore.

  Ai ka pohuar se ka shkuar në spital pasi nuk është ndjerë mirë dhe pasi ka marrë trajtimin e duhur ndodhet në gjendje shumë të mirë në shtëpi, shkruan Newsbomb.

  Nuk dihet ende me saktësi problemi shëndetësor që ka pasur Balla, po dyshohet për problem me zemrën.

  Balla ka njoftuar pak kohë më parë se është rikthyer në Top Channel nga ku u largua në fund të 2017-ës.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit