13.5 C
Tirana
E mërkurë, 4 Tetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Politikë dhe humor

  Gjetja e mundshme e naftës në Shpirag të Beratit dhe vrasja e Prigozhin, janë dy lajmet kryesore në këto ditë të nxehta fund gushti.

  Dhe rrjeti, e ka shfrenuar fantazinë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit