19.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Rrjeti tallet me Berishën, pas heshtjes për kullën gjigande që po ngrihet në mes të Tiranës

  Heshtja e Sali Berishës për kullën mbrapa Teatrit të Operas dhe Baletit, ka bërë përshtypje dhe në rrjetet sociale.

  Ndaj dhe është bërë me shpejtësi, objekt memesh.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit