19.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Shtatori i betejave të mëdha

  Shtatori është muaji kur duket se jeta rifillon sërish, pas pushimeve të gjata të verës.

  Në Shqipëri, shtatori vitet e fundit është konsideruar muaji i betejave të mëdha.

  Beteja që në fakt, deri tani nuk kanë ndodhur.

  Ndaj dhe në rrjet, këtë shtator e kanë marrë me humor.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit