21.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Vetëm në 3400 ditë qeverisje, arritëm ta bëjmë dhe Saliun me kullë

  Çudia më e madhe në Shqipëri thonë se zgjat vetëm tre ditë.

  Dhe Berishët këtë do të donin të ndodhte këto ditë.

  Por kulla në qendër të Tiranës, është shumë e madhe për t’u mbyllur brenda tre ditëve si debat.

  Ajo është kthyer në temën kryesore në rrjet, pasi Berishët këtë radhë janë kapur në flagrancë duke bërë pazar me pushtetin.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit