19.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Befason Çiljeta: Mezi pres të mbulohem përgjithmonë!

  Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga është bërë pjesë e një sfilate mode myslimane që u organizua në Tiranë.

  Menjëherë pas përfundimit të saj Çiljeta ka bërë një deklaratë që i ka befasuar të gjithë.

  “Unë uroj ta vë sa më shpejt një herë e përgjithmonë shaminë”, tha Çiljeta.

  Teksa më tej ajo shtoi: “Kam tre vjet që falem 5 vakte në ditë.

  Kam ndjerë paqe shpirtërore me veten time dhe më janë plotësuar shumë kur i lutem Zotit”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit