2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Mbi 4 muaj në Big Brother, Monika Lubonja tregon se çfarë ndodhi me punën e saj në Bashkinë e Tiranës

  Publikimi i pagave të shqiptarëve bëri që të zbulohej edhe puna si këshilltare e Monika Lubonjës në Bashkinë e Tiranës.

  Pas kësaj Bashkia Tiranë njoftoi se kishte pezulluar nga puna Monika Lubonjën.

  Pas daljes nga BBV ajo ka deklaruar se ka 4 muaj që nuk është paguar.

  “Kam kërkuar të më ndërpritet paga, ndaj nuk jam paguar për 4 muaj. Edhe sot që jam me juve jam e pa paguar dhe kjo mund të vërtetohet lehtësisht dhe kjo është fatkeqësia e opinionit që marrin diçka, e sjellin dhe e japin bruto”, tha Monika në një emision televiziv.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit